خانه نجات ايران

همایش تقدیر از برترین های HSE سال

همزمان با روز مهندس در چهارم اسفند ماه، همایشی جهت تقدیر از اساتید برتر HSE سال 93 برگزار می گردد.

به نقل از "دبیرخانه علمی مدیریت و مهندسی HSE" ، جشنواره برترین های HSE سال با انتخاب استاد سال و پژوهشگر سال، اولین دوره خود را پشت سر گذاشت. حامد حقی سرپرست دبیرخانه با اعلام این خبر بیان داشت که امسال بر اساس نظر سنجی صورت گرفته و بررسی های انجام شده آقایان دکتر سعید گیوه چی و دکتر حسن هویدی به عنوان استاد سالHSE و آقای دکتر ایرج محمد فام به عنوان پژوهشگر سال انتخاب شدند و مقرراست همزمان با روز مهندس همایشی جهت تقدیر از اساتید برتر سال برگزار گردد.
احمد بختیاری دبیر"همایش تقدیر از اساتید سال" اعلام کرد: این همایش با حضور مسوولین کشوری و با دعوت از عموم پژوهشگران و دانشجویان و مهندسین در تهران برگزار می گردد و در نظراست در این همایش ضمن برگزاری میزگرد تخصصی ضرورت ها و اهداف HSE با حضور اساتید دکتر گیوه چی، دکتر هویدی و دکتر فام، از اساتید سال از سوی سازمان های مردم نهاد غیر دولتی در راستای تشویق فعالان این عرصه مهم تقدیر صورت گیرد. بختیاری اعلام نمود دراین همایش از کتاب ضرورت های HSE نگارش و تحقیق دکتر حسن هویدی نیز رونمایی صورت خواهد گرفت. بختیاری افزود : در این همایش از سخنرانی دکتر الهه راستگو نماینده مردم در شورای اسلامی شهر تهران و رئیس ستاد توانمند سازی و حمایت از سازمان های مردم نهاد و همچنین مهندس فاطمه صالح معاون پیشگیری سازمان مدیریت بحران شهر تهران نیز بهره خواهیم برد در این خصوص از 2 تن از نمایندگان مجلس نیز جهت حضور در این برنامه دعوت شده است .
گفتنی است علاوه بر موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران ، سازمان مردم نهاد خانه نجات ایران و اداره HSE شهرداری منطقه یک ، چندین نهاد غیردولتی دیگر نیز در این برنامه مشارکت داشته اند و از سازمان ها و دستگاه های دولتی نیز جهت برگزاری این همایش دعوت صورت گرفته است . جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت دبیرخانه HSE به نشانی WWW.IRAN-HSE.IR  مراجعه نمایید.

آدرس محل برگزاری همایش: تهران-میدان قدس-خیابان دزاشیب-نرسیده به میدان یاسر-پارک مهر-خیابان شهید صالحی-سالن همایش مرکز علوم و ستاره شناسی معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه 1

 

بازدید 3179 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.
ایمن شده توسط وب سایت جومینا